Naturalne
kosmetyki z Włoch

Od 35 lat czerpiemy piękno z natury

Equilibra to włoska marka, która od 35 lat promuje ideę pielęgnacji i życia w zgodzie z naturą. Firma została założona w 1987 roku w Turynie przez Franco Bianco, miłośnika filozofii wellbeing i naturalnych produktów. We Włoszech Equilibra jest pionierem w zakresie zastosowania w swoich produktach ekstraktowanego na zimno aloesu (Aloe Vera), a budowę swojej marki zaczynała od suplementów diety..

Balans w pielęgnacji urody

Szeroka gama kosmetyków na bazie aloesu Equilibra zaspokaja różnorodne potrzeby pielęgnacyjne, a ich skuteczność doceniania jest przez klientów na całym świecie, również w Polsce. Szanujemy Twoje ciało. Wyróżnia nas holistyczne podejście do piękna - o urodę dbamy od zewnątrz i wewnątrz, dlatego z w naszej ofercie znajdują się kosmetyki oraz suplementy diety.

Czysta etykieta. Naturalna zasada piękna

Naturalnie dbamy o każdy detal. Korzystamy z tego, co dała nam natura: nasze kosmetyki tworzymy w oparciu o najwyższej jakości składniki, dokładając wszelkich starań aby w procesie produkcji zachować, jak najwięcej ich dobroczynnych właściwości. Wyróżnia nas doskonale zbalansowany skład produktów i formuły, które przynoszą oczekiwane efekty dla wszystkich typów skóry i włosów.

Aloes

Wysokie stężenie (od 20% do 98%) czystego i niepasteryzowanego aloesu w kosmetykach do pielęgnacji twarzy i ciała

Naturalne składniki

Produkty bogate w roślinne ekstrakty, oleje i formuły pochodzenia naturalnego - nawet do 100%

Wellbeing każdego dnia

Nazwa naszej marki wzięła się od łacińskiego słowa Aequilibrium, które oznacza równowagę. Wierzymy, że balans jest w życiu najważniejszy, a wellbeing to prosta droga do szczęścia. Na tych fundamentach budujemy misję i wartości firmy.

Nasza misja

Pomagamy osiągać balans, który jest kluczem do piękna i codziennego szczęścia. Swoje działania opieramy na przekonaniu, że wellbeing polegający na czerpaniu radości z życia, dobrym samopoczuciu i zadowoleniu z własnego wyglądu, może być dostępny dla każdego. Wierzymy, że pielęgnując urodę zgodnie z zasadami natury każdego dnia budujemy swój dobrostan.

Nasze wartości

Najważniejsze jest dla nas życie w zgodzie z naturą. W sposób odpowiedzialny i zrównoważony czerpiemy z zasobów przyrody. Nasze produkty mają czystą i prostą etykietę, a skład opiera się na naturalnych składnikach. Cały czas poszukujemy rozwiązań, które pozwalają nam zmniejszać wpływ na środowisko naturalne - zarówno planując proces produkcji, jak i tworząc opakowania naszych kosmetyków.

W trosce o środowisko

Cały czas poszukujemy rozwiązań, które pozwalają nam zmniejszać wpływ na środowisko naturalne. Systematycznie wprowadzamy opakowania pochodzące z powtórnie przetworzonego tworzywa sztucznego. Spray'e z linii Aloe do opalania nie zawierają filtrów uznanych za szkodliwe dla rafy koralowej, a nasze dezodoranty są oparte na technologii azotowej..