tel: 81 744 13 09, e-mail: info@equilibra.pl

 

 

EquilibraDermo Oil Multi-Active 100ml
EquilibraE-sklep Equilibra
EquilibraKompleks PHYTOSYNERGIA ... C
EquilibraDermo żel = Lekarz w doniczce

Equilibra - Produkty

Linia z masłem Shea
Linia z masłem shea to kompleksowa oferta do pielęgnacji twarzy i całego ciała. Produkty bazują na w 100% czystym maśle shea uzyskiwanym w wyniku tłoc...więcej
Aloesowa linia do pielęgnacji twarzy
DZIAŁANIE NAWILŻAJĄCE Skóra wrażliwa często jest sucha i szorstkandlatego ważne jest, aby wybierać produkty oparte na składnikach zdolnych utrz...więcej
Linia aloesowa

Linia produktów na bazie aloesu oraz innych naturalnych składników. Ich wyjątkowość stanowi wysoka zawartość Aloe Vera (20-98%) oraz proces produkcji.

więcej
Linia Naturale - pielęgnacja włosów

Z myślą o naszych Klientach wyselekcjonowaliśmy najlepsze składniki, aby stworzyć naturalne produkty do pielęgnacji włosów. Produkty z linii Naturale w​98% tworzą składniki pochodzenia naturalnego. Kosmetyki są wolne od parabenów, wazeliny, PEG, alkoholu, silikonów, barwników, delikatnie perfumowane substancjami nieuczulającymi.

więcej
Arganowa linia do pielęgnacji twarzy

Arganowa linia do pielęgnacji twarzy to bogactwo naturalnych składników

więcej
Pielęgnacja ciała

Linia do pielęgnacji ciała to kompleksowa oferta w walce o piękną i zgrabną sylwetkę, która łaczy w sobie eskrakty roślinne, sole morskie oraz skuteczność aloesu.

więcej
Equilibra
© Equilibra - 2014. Projekt i wykonanie - Freeline.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij