tel: 81 744 13 09, e-mail: info@equilibra.pl

 

 

EquilibraDermo Oil Multi-Active 100ml
EquilibraE-sklep Equilibra
EquilibraKompleks PHYTOSYNERGIA ... C
EquilibraDermo żel = Lekarz w doniczce

Equilibra - Konkurs walentynkowy

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, który z okazji zbliżających się walentynek, ogłosiliśmy na naszym facebookowym profilu. Co zrobić aby wziąć w nim udział?

1. Polub nasz fanpage. 

2. Udostępnij informację o konkursie na swojej osi czasu (zaznaczając opcję publiczne).

3. Odpowiedz krótko w komentarzu pod postem konkursowym na pytanie: Jakie jest Twoje sprawdzone SOS dla skóry? 
 

 

Autorzy 5 najciekawszych odpowiedzi zdobędą po jednym zestawie nagród:​

  • Modelujący peeling do ciała z solą z Morza Martwego 600g
  • Extra dermo żel aloesowy Multi-Active 75ml
  • Dermo oil Multi-Active 50ml
  • Dermo mydełko 30g
  • Mydło z masłem Shea 100g

 

* Organizatorem Konkursu jest APS Import-Export Sp. z o. o. Al. W. Witosa 3, 20-315 Lublin, REGON: 060738673, NIP: 9462620730.
* Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany, administrowany ani związany z serwisem  Facebook® ani jego właścicielem czy administratorem. Serwis Facebook® nie ponosi odpowiedzialności za niniejszy Konkurs. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora.
* Czas trwania konkursu: Konkurs rozpoczyna się w dniu 24 listopada 2016 w momencie publikacji postu konkursowego i trwa do 4 grudnia 2016 (do godziny 23:59).
* W Konkursie mogą brać udział osoby fizyczne, zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które ukończyły osiemnasty rok życia i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.
* Każda osoba może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz.
* Nagrodami w konkursie są zestawy produktów Equilibra o wartości około 98 zł każdy, dla 5 zwycięzców po jednym zestawie.
* Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie poprawności zgłoszenia oraz udzielonej odpowiedzi. Po wyłonieniu Zwycięzców, zostaną oni poproszeni o przesłanie Organizatorowi danych adresowych umożliwiających realizację wysyłki nagród.
* Wyniki zostaną podane w dniu 14 lutego na fanpage’u Equilibra 
* Jedynie prawidłowe zgłoszenia biorą udział w Konkursie. 
* Wysyłka nagrody tylko na terenie Polski.
* Na dane adresowe zwycięzców czekamy do 17 lutego 2017 r. Należy je przesłać mailem na adres info@equilibra.pl lub w wiadomości na portalu Facebook.
* Nagrody zostaną wysłane w ciągu pięciu dni roboczych od nadesłania danych adresowych przez wszystkich zwycięzców lub od ostatecznego terminu ich nadsyłania.
* W kwestiach nieuregulowanych w Regulaminie zastosowanie mają obowiązujące przepisy prawa.

Equilibra
© Equilibra - 2014. Projekt i wykonanie - Freeline.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij