tel: 81 744 13 09, e-mail: info@equilibra.pl

 

 

EquilibraDermo Oil Multi-Active 100ml
EquilibraE-sklep Equilibra
EquilibraKompleks PHYTOSYNERGIA ... C
EquilibraDermo żel = Lekarz w doniczce

Equilibra - Konkurs na najciekawszy blog

Zapraszamy blogerów i blogerki, którzy prowadzą blogi o tematyce kosmetycznej i związanej z pielęgnacją włosów do udziału w naszym konkursie na najciekawszy blog. Konkurs prowadzony jest za pośrednictwem naszego panpage'a na portalu Facebook. Co zrobić aby wziąć w nim udział?

To proste! W komentarzu pod postem konkursowym wklej link do swojego bloga (ważne: blog musi być o tematyce kosmetycznej lub związanej z pielęgnacją włosów).

Zachęcamy również do polubienia naszego fanpge'a i udostępnienia informacji o konkursie. Nie jest to jednak warunek konieczny do wzięcia udziału w konkursie. :) 

 

 

Autorzy 3 najciekawszych odpowiedzi zdobędą po jednym zestawie kosmetyków Equilibra Naturale o wartosci 210 zł każdy.​

Dodatkowo kolejnych 30 uczestników zaprosimy do współpracy z marką Equilibra.

 

* Organizatorem Konkursu jest APS Import-Export Sp. z o. o. Al. W. Witosa 3, 20-315 Lublin, REGON: 060738673, NIP: 9462620730.
* Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany, administrowany ani związany z serwisem  Facebook® ani jego właścicielem czy administratorem. Serwis Facebook® nie ponosi odpowiedzialności za niniejszy Konkurs. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora.
* Czas trwania konkursu: Konkurs rozpoczyna się w dniu 28 kwietnia 2017 w momencie publikacji postu konkursowego i trwa do 5 maja 2017 (do godziny 23:59).
* W Konkursie mogą brać udział osoby fizyczne, zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które ukończyły osiemnasty rok życia i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.
* Każda osoba może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz.
* Nagrodami w konkursie są zestawy produktów Equilibra o wartości około 210 zł każdy, dla 3 zwycięzców po jednym zestawie.
* Kolejnym 30 uczestnikom zaproponujemy współpracę z markę Equilibra. P
oprzez współpracę rozumie się wymianę na zasadzie barteru: produkt do testów w zamian za recenzję produktu na blogu. Poza tym warunkiem współpracy jest posiadanie bloga o tematyce poświęconej wyłącznie kosmetykom, dopuszczalne są blogi gdzie dodatkowo istnieją zakładki typu „life style”. Blogi poświęcone gadżetom, konkursom, bezpłatnym próbkom i artykułom gospodarstwa domowego nie będą brane pod uwagę.
* Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie poprawności zgłoszenia oraz udzielonej odpowiedzi. Po wyłonieniu Zwycięzców, zostaną oni poproszeni o przesłanie Organizatorowi danych adresowych umożliwiających realizację wysyłki nagród.
* Wyniki zostaną podane w dniu 12 maja na fanpage’u Equilibra 
* Jedynie prawidłowe zgłoszenia biorą udział w Konkursie. 
* Wysyłka nagrody tylko na terenie Polski.
* Na dane adresowe zwycięzców czekamy do 19 maja 2017 r. Należy je przesłać mailem na adres info@equilibra.pl lub w wiadomości na portalu Facebook.
* Nagrody zostaną wysłane w ciągu pięciu dni roboczych od nadesłania danych adresowych przez wszystkich zwycięzców lub od ostatecznego terminu ich nadsyłania.
* W kwestiach nieuregulowanych w Regulaminie zastosowanie mają obowiązujące przepisy prawa.

Equilibra
© Equilibra - 2014. Projekt i wykonanie - Freeline.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij