tel: 81 744 13 09, e-mail: info@equilibra.pl

 

 

EquilibraDermo Oil Multi-Active 100ml
EquilibraE-sklep Equilibra
EquilibraKompleks PHYTOSYNERGIA ... C
EquilibraDermo żel = Lekarz w doniczce

Equilibra - Konkurs karnawałowy

Zapraszamy do udziału w naszym konkursie, który ogłosiliśmy na facebookowym profilu. Aby wziąć w nim udział należy:

1. Polubić nasz fanpage. 

2. Udostępnić informację o konkursie na swojej osi czasu (zaznaczając opcję publiczne).

3. Odpowiedzieć w dwóch zdaniach w komentarzu pod postem konkursowym na pytanie: Jak wygląda Twoja wymarzona zabawa karnawałowa? 
 

 

Autorzy 3 najciekawszych odpowiedzi zdobędą jeden z trzech bonów zakupowych o wartości 100 zł każdy. Bony ważne są do 10 stycznia 2017 roku. Zamówione produkty przesyłamy na nasz koszt. Wartość zamówienia może przekroczyć kwotę 100 zł. Wówczas uczestnik zobowiązany jest pokryć różnicę między kosztem zamówionych produktów a wartością bonu.

 

* Organizatorem Konkursu jest APS Import-Export Sp. z o. o. Al. W. Witosa 3, 20-315 Lublin, REGON: 060738673, NIP: 9462620730.
* Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany, administrowany ani związany z serwisem  Facebook® ani jego właścicielem czy administratorem. Serwis Facebook® nie ponosi odpowiedzialności za niniejszy Konkurs. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora.
* Czas trwania konkursu: Konkurs rozpoczyna się w dniu 27 grudnia 2016 w momencie publikacji postu konkursowego i trwa do 2 stycznia 2017 (do godziny 23:59).
* W Konkursie mogą brać udział osoby fizyczne, zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które ukończyły osiemnasty rok życia i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych.
* Każda osoba może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz.
* Nagrodami w konkursie są bony na zakup produktów Equilibra o wartości około 114 zł każdy (wartość bonu + koszt przesyłki), dla 3 zwycięzców po jednym bonie.
* Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie poprawności zgłoszenia oraz udzielonej odpowiedzi.
* Wyniki zostaną podane w dniu 3 stycznia 2017 roku na fanpage’u Equilibra 
* Jedynie prawidłowe zgłoszenia biorą udział w Konkursie. 
* Wysyłka nagrody tylko na terenie Polski.
* Szczegółowe informacje zostaną o wygranej zostaną zwycięzcom przekazane w wiadomości na portalu Facebook.
* W kwestiach nieuregulowanych w Regulaminie zastosowanie mają obowiązujące przepisy prawa.

Equilibra
© Equilibra - 2014. Projekt i wykonanie - Freeline.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij