tel: 81 744 13 09, e-mail: info@equilibra.pl

 

 

EquilibraDermo Oil Multi-Active 100ml
EquilibraE-sklep Equilibra
EquilibraKompleks PHYTOSYNERGIA ... C
EquilibraDermo żel = Lekarz w doniczce

Equilibra - Konkurs jesienny

EQUILIBRA - Konkurs jesienny

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, zbliża się jesień i nasza skóra wymaga szczególnej pielęgnacji aby przygotować się na tę porę roku. Z tej okazji mamy dla Was konkurs na naszym profilu FB.

Co zrobić aby wziąć w nim udział?

1. Zostaw komentarz pod postem konkursowym i odpowiedz na pytanie: Jakie znacie dobre sposoby pielęgnacji skóry po lecie? 
  

Autorzy 5 najciekawszych odpowiedzi zdobędą po jednym zestawie nagród:

·         Arganowa woda micelarna 200 ml

·         Arganowy olejek 100% 30ml

·         Arganowy krem nawilżający 75 ml

* Organizatorem Konkursu jest APS Import-Export Sp. z o. o. Al. W. Witosa 3, 20-315 Lublin, REGON: 060738673, NIP: 9462620730.
* Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany, administrowany ani związany z serwisem  Facebook® ani jego właścicielem czy administratorem. Serwis Facebook® nie ponosi odpowiedzialności za niniejszy Konkurs. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora.
* Czas trwania konkursu: Konkurs rozpoczyna się w dniu 18 wrzesień 2017  w momencie publikacji postu konkursowego i trwa do 24 września  (do godziny 23:59).
* W Konkursie mogą brać udział osoby fizyczne, zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które ukończyły osiemnasty rok życia i posiadają pełną zdolność do czynności prawnych. 

* Każda osoba może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz.
* Nagrodami w konkursie są zestawy produktów Equilibra o wartości około 83 zł każdy, dla 5 zwycięzców po jednym zestawie.
* Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie poprawności zgłoszenia oraz udzielonej odpowiedzi. Po wyłonieniu Zwycięzców, zostaną oni poproszeni o przesłanie Organizatorowi danych adresowych umożliwiających realizację wysyłki nagród.
* Wyniki zostaną podane w dniu 25 września na fanpage’u Equilibra 
* Jedynie prawidłowe zgłoszenia biorą udział w Konkursie. 
* Wysyłka nagrody tylko na terenie Polski.
* Na dane adresowe zwycięzców czekamy do 30 września 2017 r. Należy je przesłać mailem na adres info@equilibra.pl lub w wiadomości na portalu Facebook.
* Nagrody zostaną wysłane w ciągu pięciu dni roboczych od nadesłania danych adresowych przez wszystkich zwycięzców lub od ostatecznego terminu ich nadsyłania.
* W kwestiach nieuregulowanych w Regulaminie zastosowanie mają obowiązujące przepisy prawa.

Equilibra
© Equilibra - 2014. Projekt i wykonanie - Freeline.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij