tel: 81 744 13 09, e-mail: info@equilibra.pl

 

 

EquilibraDermo Oil Multi-Active 100ml
EquilibraE-sklep Equilibra
EquilibraKompleks PHYTOSYNERGIA ... C
EquilibraDermo żel = Lekarz w doniczce

Equilibra - Konkurs: Domowy sposób na piękne włosy

Polub nasz fanpage na Facebooku, udostępnij informację o konkursie i odpowiedz w komentarzu pod postem konkursowym krótko na pytanie: Jaki znasz domowy sposób na regenerację włosów? 

 

Autorzy 20 najciekawszych odpowiedzi zdobędą nagrodę:  Odżywkę Restrukturyzującą lub Nawilżającą Equilibra 200ml, pakiet próbek, oraz Saszetkę Zapachową do szafy.

  • Odżywka Restrukturyzująca lub Nawilżająca
  • Zestaw próbek
  • Saszetka zapachowa


* Organizatorem Konkursu jest APS Import-Export Sp. z o. o. Al. W. Witosa 3, 20-315 Lublin, REGON: 060738673, NIP: 9462620730.
* Konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, wspierany, administrowany ani związany z serwisem  Facebook® ani jego właścicielem czy administratorem. Serwis Facebook® nie ponosi   odpowiedzialności za niniejszy Konkurs. Wszelkie pytania, komentarze oraz skargi i reklamacje związane z Konkursem powinny być kierowane do Organizatora.
* Czas trwania konkursu: Konkurs rozpoczyna się w dniu 30 lipca w momencie publikacji postu konkursowego i trwa do  6 sierpnia 2015 (do godziny 23:59).
* W Konkursie mogą brać udział osoby fizyczne, zamieszkałe na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, które ukończyły osiemnasty rok życia i posiadają pełną zdolność do czynności        prawnych.
* Każda osoba może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz.
* Nagrodami w konkursie są zestawy produktów Equilibra o wartości około 35 zł każdy, dla 20 zwycięzców po jednym zestawie.
* Zwycięzcy zostaną wyłonieni na podstawie poprawności zgłoszenia oraz udzielonej odpowiedzi. Po wyłonieniu Zwycięzców, zostaną oni poproszeni o przesłanie Organizatorowi danych adresowych umożliwiających realizację wysyłki nagród.
* Wyniki zostaną podane w dniach 7 sierpnia 2015 na fanpage’u Equilibra  https://www.facebook.com/equilibrapolska?fref=ts
* Jedynie prawidłowe zgłoszenia biorą udział w konkursie. 
* Wysyłka nagrody tylko na terenie Polski.
* Na dane adresowe zwycięzców czekamy czekamy 3 dni robocze od momentu ogłoszenia wyników.
* W kwestiach nieuregulowanych w Regulaminie zastosowanie mają obowiązujące przepisy prawa.

Equilibra
© Equilibra - 2014. Projekt i wykonanie - Freeline.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij